back

Спілкувалась влада і громада

23 січня 2019

Останніми днями відбуваються зустрічі голови райдержадміністрації Тетяни Неділько  з мешканцями населених пунктів району. Метою даних зустрічей є спілкування з жителями громад та врахування їхньої думки при формуванні перспективного плану розвитку району на 2019-2021 роки, що є однією з ініціатив Президента України Петра Порошенка.

Жителі кожної громади ставлять першочергові завдання, які мають бути вирішені у найближчі три роки. Нещодавно такі зустрічі відбулися в Стрільниках, Пісках, Голінці та Гайвороні.

Створення перспективного плану розвитку району дозволить визначити ключові для громади пріоритети і реалізувати їх. Держава готова співпрацювати з тими, хто хоче розвиватися. Перед мешканцями стоїть завдання не лише визначитися з проектами, а й напрацювати алгоритм дій.

Керівники сільських громад – Сергій Дзюба,  Світлана Левченко, Наталія Вернигора, Валентин Бойко - розповідали про проведену за останні роки роботу, яка була спрямована на вирішення нагальних питань життєдіяльності населених пунктів.

 Водночас у ході спілкування голова райдержадміністрації Тетяна Неділько поінформувала про успіхи та досягнення у бюджетній сфері, розвитку агропромислового комплексу району, про стан справ у сфері житлово-комунального господарства та про  інвестиції. Також йшлося про стан ринку праці, соціальний захист населення та легалізацію трудових відносин. Розповіла і про стан справ у галузі культури, освіти, охорони здоров’я, захист дітей, розвиток у питаннях сім’ї, молоді та спорту і цивільний захист населення. 

Під час перебування в селі Гайворон, Народний аматорський хоровий колектив ветеранів Бахмацького районного Будинку культури під керівництвом Валентини Остапенко презентував свій патріотичний концерт. Також  член Геральдійної палати Микола Череп вручив Прапора та Герба Гайворонської громади.

Учасники зібрань мали змогу поспілкуватися на тему формування спроможних об’єднаних територіальних громад, як однієї зі складових реформи децентралізації влади. Дискутували щодо можливостей, які отримує громада після об’єднання, які зміни несе реформа та задавали практичні питання щодо подальшого функціонування та розвитку територій. Особливу увагу очільниця району приділила  й стану реалізації Президентських ініціатив у медичній та освітянській галузях.

- Маємо всі разом консолідуватись заради належного розвитку територій кожного населеного пункту зокрема, та району загалом,-наголошує Тетяна Неділько.

Загальний відділ апарату райдержадміністрації