back

- Ми обіцяємо бути достойними пам’яті тих, хто віддав своє життя за честь і незалежність нашої держави, хто й нині відстоює нашу волю та гідне майбуття, -

23 серпня 2018

- такі слова присяги звучали з вуст учнів Бахмацького району на урочистому заході,  присвяченому Дню Державного Прапора України.

Сьогодні  не просто свято всіх українців, а наша відповідальність та  данина поваги символу держави, який пройшов довгий, часом героїчний, часом трагічний шлях. Прапор поєднує воєдино трудові подвиги і бойові перемоги, наукові відкриття та культурні досягнення.

Український стяг... Його протягом століть берегли як зіницю ока, з ним ішли до бою, з ним відстоювали право на вільне та незалежне життя.

З нагоди свята урочиста колона в складі військовослужбовців, керівництва району, міста,  учнівської молоді, громадськості розпочала ходу від пам’ятника Тараса Шевченку центральними вулицями міста.

На площі Героїв Майдану відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора України. Український стяг під звучання Державного гімну України підіймали учні Бахмацької ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 Сергій Кобезький та Юлія Шевченко.

- За відносно невеликий період становлення України, Державний Прапор став відомий у всьому світі. І від кожного з нас залежить, щоб це визнання тільки зміцнювалося. Цього року свято знову проходить у складних умовах збройного протистояння добра і зла на сході рідної землі. Наші воїни, ризикуючи життям, захищають його, виносять з вогню і бережуть коло серця. В свою чергу він оберігає кожного бійця Української армії від ворожої кулі. Він є символом нашої беззаперечної перемоги  над ворогом та  оберегом. І тому саме сьогодні, в день Державного Прапора України, та в переддень 27-ї річниці незалежності наша молодь – наше майбутнє, отримає паспорти громадянина України… Дорогі діти! Хай  разом із врученням паспорта громадянина України у вас з'явиться усвідомлення, що ви уже доросла людина, самодостатня, впевнена у власних силах і своєму щасливому майбутті. Ніколи не забувайте, що ви стали громадянином цієї благословенної Богом країни. Тож живіть так, щоб з гордістю носити прізвище своїх батьків, вписане у паспорті, - підкреслила у вітальній промові голова райдержадміністрації Тетяна Неділько та, вітаючи всіх з величними святами нашої державності, побажала, щоб життя завжди було яскравим і багатим, як кольори нашого Державного стягу: синім і мирним, як небо, та жовто-золотистим, як пшеничні поля України!

З привітаннями до присутніх звернулися голова районної ради Віктор Міщук, Бахмацький міський голова Павло Шимко, помічник народного депутата України Валерія Давиденка – Володимир Мельник,  гість з Німеччини Харральд Краус.

Відбулося й традиційне урочисте вручення паспортів громадян України та подарунків кращим представникам Бахмацької молоді, присвячене величним державним святам.

На знак глибокої шани та вічної пам’яті бахмачани поклали квіти до пам’ятного знаку на площі Героїв Майдану. Всіх загиблих патріотів згадали хвилиною мовчання.

Слава Українському Прапору.

Слава Україні!

Загальний відділ апарату райдержадміністрації