back

22 річницю Конституції України відзначили на Бахмаччині

27 червня 2018

Борітеся – поборете,

Вам Бог помагає!

За вас правда, за вас слава

І воля святая!

Сьогодні, 27 червня, бахмачани зібралися біля пам’ятника Великому Кобзарю, щоб відзначити 22-у річницю, відколи прийято Основний Закон Української держави. 

У заході взяли участь керівники району, міста, представники підприємств, установ, організацій  та небайдужа громадськість.

Урочистості розпочалися з виконання Державного Гімну України.

Із знаменною та знаковою історичною подією щиросердечно присутніх привітала голова райдержадміністрації Тетяна Неділько.

- Вже 22 роки поспіль, як наша держава живе за своєю Конституцією, хоча  своїм корінням Основний український Закон сягає глибини віків. Разом з прийняттям Конституції в українському літописі почався новий етап розвитку, адже вперше людина, її права і свободи були визнані найвищою цінністю. Звичайно, чинна Конституція не повною мірою відповідає нинішнім реаліям, але усім своїм змістом вона спрямована на забезпечення суверенітету України, становлення її як незалежної держави, за волю та гідну долю якої віддали життя її кращі сини та доньки…Нехай Заповіт Великого Кобзаря стане заповітом для нас зберегти  рідну мову, звичаї, пісні й пронести їх через віки у майбуття. Шевченко жив Україною, за неї страждав, писав своє безсмертне пророче слово, утверджуючи право народу до волі та незалежності.

Тож давайте об’єднаємо зусилля задля злагоди, успішного розвитку, щоб діти та онуки отримали у спадок державу, яку заповідав нам Великий Тарас… Нехай нарешті закінчиться війна! Нехай біда ніколи не приходить у ваш дім, а доля дарує тільки світлі і яскраві дні у вільній заможній європейській Україні! Бо ми – українці, і того варті, - зазначила Тетяна Неділько.

Також учасників зібрання привітав голова районної ради Віктор Міщук.

Соборну літію за загиблими відправив настоятель храму Успіння Пресвятої Богородиці м. Бахмача ієрей отець Володимир. 

Присутні схилили голову у хвилині мовчання перед світлою пам’яттю усіх тих, хто загинув в  ім’я України, хто віддав їй свою працю, свій талант, пожертвував власною волею і добробутом.

На знак вшанування борців за волю і незалежність України квіти лягли до підніжжя пам’ятника Тарасу Шевченку.

А ми тую червону калину підіймемо,

А ми нашу славну Україну, гей, гей, розвеселимо!

- саме виконанням  Гімну Українських Січових Стрільців «Ой, у лузі червона калина» завершилися урочисті заходи.

Загальний відділ апарату райдержадміністрації