back

Допомога на дітей для багатодітних сімей

19 квітня 2019

Управління соціального захисту населення Бахмацької райдержадміністрації повідомляє, що постановою Кабінету Міністрів України від 13.03.2019 року № 250 «Деякі питання надання соціальної підтримки багатодітним сім”ям»,  запроваджено додатковий вид соціальних виплат, а саме допомога на дітей, які виховуються у багатодітних сім”ях.

Зазначена допомога призначається на третю і кожну наступну дитину з місяця звернення до управління соціального захисту населення та виплачується щомісяця по місяць досягнення дитиною 6-річного віку включно.

У разі коли в сім”ї одночасно народилося двоє і більше дітей, внаслідок чого сім”я набула статусу багатодітної, виплата допомоги здійснюється на кожну таку дитину.

Розмір допомоги становить 1700 гривень щомісячно.

Водночас зазначаємо, що рішенням Уряду збережено право на отримання із 01.04.2019 допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім”ях, особам, які звернуться за її призначенням протягом квітня-червня 2019 року.

Для призначення допомоги управлінню соціального захисту населення за умови пред”явлення паспорта громадянина України, подається заява одного з батьків, з яким постійно проживає дитина, що складається за формою, затвердженою Мінсоцполітики, та копії таких документів:

  • посвідчення батьків багатодітної сім”ї (з пред”явленням оригіналу) та посвідчення дитини з багатодітної сім”ї (з пред”явленням оригіналу);
  • свідоцтв про народження всіх дітей (з пред”явленням оригіналу).

Детальну інформацію стосовно призначення всіх видів державних соціальних допомог можна отримати в управлінні соціального захисту населення  за телефоном «гарячої лінії» 2-17-98.

 

Управління соціального захисту населення

райдержадміністрації