back

СЛУЖБА 101 ІНФОРМУЄ!

21 травня 2019

З 23 травня та 04 червня 2019 року у Бахмацькій гімназії І-ІІІ ступенів Бахмацької районної ради Чернігівської області та Бахмацькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №5 Бахмацької районної ради Чернігівської області буде проводитися зовнішнє незалежне оцінювання.

Бахмацький РВ У ДСНС України у Чернігівській області нагадує порядок дій працівників та учнів ЗОШ при виникненні пожежі.

Першочергово слід вивести працівників і учнів з приміщення, де виникла пожежа, а також з приміщень, яким загрожує небезпека поширення вогню і продуктів горіння, одночасно повідомити про пожежу службу порятунку за телефоном 101. Працівники, які здійснюють евакуацію не повинні залишати учнів без нагляду з моменту виявлення пожежі та до її ліквідації. Після закінчення евакуації працівники повинні ретельно перевірити всі приміщення, щоб виключити можливість перебування в небезпечній зоні учнів, що, можливо, сховалися під партами, у шафах або інших місцях, а також виставити пости безпеки на входах, щоб виключити можливість повернення учнів в будівлю, де виникла пожежа. При виході з приміщення, слід закривати за собою всі двері і вікна, щоб уповільнити поширення вогню і диму.

Дії працівників до прибуття пожежних:

- після евакуації учнів з будівлі (або, якщо це можливо, під час евакуації) добровільна пожежна дружина, призначена директором школи, повинна приступити до ліквідації осередку загоряння наявними засобами пожежогасіння. Оперативна група з порятунку матеріальних цінностей під керівництвом заступника директора з адміністративно-господарської роботи або призначеної директором особи, повинна приступити до порятунку і переміщення в безпечне місце майна, матеріальних цінностей, документів і забезпечити їх охорону.

ПАМ’ЯТАЙТЕ:

Вкрай несприятливі умови для організованої евакуації створює паніка. Вона призводить до утворення людських заторів, травмування, ігнорування вільних і запасних виходів з приміщення.

 

Андрій Лях,

начальник Бахмацького РВ УДСНС

України у Чернігівській області