back

Майстер-клас народного майстра України Петра Григоровича Нечипоренка

07 червня 2019

Якщо ви прагнете розвинути уважність і терплячість, то вироби з сірників своїми руками стануть просто ідеальним вибором для цих цілей. До того ж це неймовірно захоплюючий і творчий процес, завдяки якому звичайний і доступний матеріал перетворюється на справжній витвір мистецтва. Про це змогли переконатися вихованці закладу відпочинку «Джерельце» Бахмацької ЗОШ №4 на майстер-класі народного майстра України Петра Григоровича Нечипоренка з м. Конотопа, умільця який виготовляє із сірників вироби, від яких неможливо відвести погляд.

Сірники - це досить доступний і недорогий матеріал, сконструювати на основі якого можна все що завгодно, починаючи від маленького будиночка і закінчуючи цілими архітектурними спорудами.  Таке заняття стане прекрасним досвідом та допоможе у розвитку дрібної моторики, точності в рухах, уважності до дрібних деталей, а також посприяє творчої активності та естетичного смаку. Довгий і терплячий процес збирання дрібних частин в одне ціле є хорошим тренуванням для нервової системи людини.

Діти своїми руками виготовили підставки для чашок та отримали масу задоволення.

Петро Григорович постійно бере участь у виставках м. Конотопа, неодноразово бував зі своїми виробами на ярмарках Бахмаччини та в інших містах України.

Наталія Шевченко, старший науковий співробітник

Бахмацького районного історичного музею