back

VІI Всеукраїнська спартакіада «Сила духу»

21 червня 2019

20 червня на спортивній базі олімпійської підготовки з біатлону та лижного спорту у місті Чернігів відбулися відбірні змагання VІI Всеукраїнської спартакіади «Сила духу» серед потерпілих на виробництві, що проживають в Чернігівській області, і в яких, незважаючи на вади здоров’я, не згас вогник і жага до перемоги.

Змагання проводилися з шести видів спорту: армспорту та гирьового спорту серед чоловіків, бомбаскету, дартсу, шахів та настільного тенісу серед жінок і чоловіків. Було розіграно 51 комплект нагород,переможці та призери змагань отримали дипломи, медалі та кубки. Численні уболівальники стали свідками небувалих емоцій учасників змагань, серед яких не було переможених, а всі були переможцями.

Команда Бахмацького відділення здобула 7 медалей, в тому числі 2 золоті, 2срібні і 3 бронзові. Як завжди не було рівних 68-річному Миколі Журавлю з м. Батурин у гирьовому спорті, який не тільки підняв 16- кілограмову гирю 101 раз , але й установив абсолютний рекорд всіх попередніх обласних спартакіад – жоден учасник  за сім попередніх років не зміг підняти 16-кілограмову гирю  навіть 50 раз.

 

Сектор сім’ї, молоді та спорту

райдержадміністрації за матеріалами

за матеріалами Батуринської

територіальної громади