back

Рятувальники провели пізнавальну акцію "Запобігти. Врятувати. Допомогти

11 жовтня 2019

10 жовтня фахівці Бахмацького районного відділу Управління ДСНС України у Чернігівській області організували та провели серед учнів закладу загальної середньої освіти №2 с. Бахмач пізнавальну акцію "Запобігти. Врятувати. Допомогти". До її проведення долучились співробітники служби медичної допомоги.

Рятувальники звернули увагу учнів дотримуватися правил пожежної та безпеки життєдіяльності, особливо під час осінніх канікул, не влаштовувати ігри з вогнем та іншими небезпечними предметами, не допускати пожеж у лісах і природних екосистемах, не залишати без нагляду електронагрівальні прилади вдома. Крім того, фахівці ДСНС за допомогою макетів боєприпасів ознайомили учнівську молодь з характеристиками їх небезпеки та правилами поводження у разі виявлення, навчили як правильно гасити загоряння за допомогою вогнегасників, первинних засобів пожежогасіння та пожежного ствола. Надалі, співробітники Служби порятунку продемонстрували дітям технічне оснащення рятувальників, а охочі мали змогу спробувати власноруч загасити умовну пожежу, приміряти бойовий одяг та засоби захисту органів дихання і зору рятувальників.

Як зазначили освітяни, за допомогою таких практичних заходів діти мають змогу поглибити свої знання з правил безпеки життєдіяльності.

У ДСНС України у Чернігівській області