back

Базовий тренінг національної програми «Молодіжний працівник»

16 жовтня 2019

Департамент сім'ї, молоді та спорту Чернігівської області ОДА спільно з комунальною установою «Чернігівський обласний молодіжний центр» Чернігівської обласної ради з 28 до 30 жовтня 2019 року в м. Чернігові організовує Базовий тренінг національної програми «Молодіжний працівник».

До участі запрошуються: лідери та активісти громадських та благодійних організацій, які працюють з молоддю; державні службовці, відповідальні за реалізацію молодіжної політики на місцевому та регіональному рівні; працівники інших організацій, залучених до роботи з молоддю незалежно від форми власності.

Заявки приймаються за посиланням: https://forms.gle/o2wMPGkKQ7hLph2k6 до 19 жовтня 2019 року. Відібраним учасникам лист-підтвердження буде надіслано 20 жовтня 2019 року включно.

Організатори забезпечують учасників проживанням та харчуванням.

По завершенню учасники отримують свідоцтво встановленого зразка про проходження Базового тренінгу Програми «Молодіжний працівник».

За детальною інформацією ви можете звертатися за тел.: (093)7922846 (Олег Котеленець), а також написавши на електронну адресу: oleg23kot20@gmail.com.

Сектор сім’ї, молоді та спорту

райдержадміністрації