back

Реформа децентралізації точно продовжуватиметься, – Олексій Гончарук

23 жовтня 2019

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук провів нараду з представниками Асоціації міст України. Він наголосив, що Уряд відкритий до співпраці, а наради з представниками територіальних громад проводитимуться постійно. Голова Уряду не виключає створення спеціальної служби підтримки, куди можна буде звернутися не лише з конкретними питаннями, але й з пропозиціями.

– Реформа децентралізації точно продовжуватиметься! І в її рамках громади отримають більше повноважень, – наголосив Прем’єр-міністр.

Олексій Гончарук також поінформував міських голів про стратегічні напрямки роботи Уряду. Зокрема, зараз йде робота над створенням функціональної інфраструктурної мережі по всій Україні.

– Що таке функціональна мережа? Це освітня мережа, медична, безпека, юстиція. У нас в Програмі дій Уряду є чіткі стандарти, які держава гарантуватиме українцям – «швидка» має приїжджати за 10 хвилин у місті, лікар має бути не далі ніж за 7 кілометрів у сільській місцевості, кожна дитина має ходити в дитячий садок і так далі. Ми зібрали у міністерст інформацію по об’єктах, які належать до цих мереж, і нанесли її на інфраструктурну карту. Зараз на ній більше 110 тисяч об‘єктів по всій країні. Минулого тижня ми направили карту в області, щоб вони додали всі інфраструктурні об‘єкти, яких не вистачає: в якому районі потрібна школа, в якому садочок, а в якому – лікарня, – сказав Прем‘єр-міністр.

За інформацією Кабінету Міністрів України