back

ВИКОНАННЯ СУСПІЛЬНО КОРИСНИХ РОБІТ В БАХМАЦЬКОМУ РАЙОНІ

30 жовтня 2019

29 жовтня начальником Бахмацького РС філії ДУ «Центр пробації» в Чернігівській області Анною Горбач  спільно з начальником Бахмацького РВ ДВС ГТУЮ Чернігівської області Катериною Демою в приміщенні відділу державної виконавчої служби було проведено робочу зустріч, у ході якої обговорено стан виконання суспільно корисних робіт в Бахмацькому районі.

Однією з функцій покладених на уповноважені органи з питань пробації є здійснення контролю за відбуванням стягнення порушниками та виконанням обов’язків власником підприємства за місцем відбуття  суспільно корисних робіт. 

До обов’язків покладених на власника підприємства, установи, організації, або уповноваженого ним органу за місцем виконання порушником стягнення відповідно до ст.325-3 КУпАП та п.14.1 Порядку є нарахування плати  за виконання суспільно корисних робіт та перерахування її на відповідний рахунок органу державної виконавчої служби для подальшого погашення заборгованості зі сплати аліментів.

З метою належного контролю за виконанням вказаного обов’язку Бахмацьким РС було здійснено звірку з Бахмацьким РВ ДВС про перерахування власниками підприємств коштів на відповідний рахунок органу виконавчої служби  в 2019 році.

Заборгованість власниками підприємств за місцем відбування порушниками суспільно корисних робіт в Бахмацькому районі відсутня, кошти на рахунок Бахмацького РВ ДВС перераховуються вчасно та в повному обсязі.

 

Анна Горбач, начальник Бахмацького районного сектору