back

Бахмаччина завжди славилася своїми художніми талантами

30 жовтня 2019

        У Комунальному закладі «Бахмацький районний історичний музей імені Миколи Гнатовича Яременка» 30 жовтня 2019 р. відбулося відкриття виставки «Квіткова душа» художниці І.М. Серги, на відкриття якої завітали працівники бібліотек м. Бахмача.

         Ірина Миколаївна народилася на Тульщині. З дитинства багато малювала, ліпила, вирізувала. Квартира була схожа на майстерню “великого митця” - на підлозі можна було побачити олівці, фарби, пластилін, фрагменти паперу... У 7 класі наполягла, щоб батьки дозволили їй навчатися у школі мистецтв, яка знаходилася за 20 кілометрів у районному містечку Богородицьку. У 1983 році вступила до Брянського художнього училища, з 1987 року працювала викладачем в школі мистецтв в місті Карачеві. У 1992 році вийшла заміж і з чоловіком переїхали до України.

У 2002 році разом  із директором школи № 2 Ганною Семенівною Рулою заснувала художню студію «Дивосвіт» у с. Бахмач.

         Присутні на відкриті виставки змогли насолодитися фантастичними, яскравими квітами, які були представлені в роботах художниці. Зустріч із цією надзвичайно талановитою художницею запам’ятається всім поціновувачам прекрасного назавжди. 

         Запрошуємо всіх бажаючих завітати до музею та насолодитися виставкою «Квіткова душа» Ірини Миколаївни до середини листопада 2019 р.


Наталія ШЕВЧЕНКО, ст. науковий співробітник музею