back

Результат зустрічі - домовленість сторін про подальшу співпрацю

29 листопада 2019

Робоча зустріч начальника Бахмацького РС філії ДУ «Центр пробації» в Чернігівській області Горбач Анни з начальником управління соціального захисту населення Бахмацької РДА Зоєю Фурсової щодо допомоги у соціальній адаптації засудженим особам після звільнення з місць позбавлення волі.

У рамках реалізації пенітенціарної пробації 28 листопада  2019 року керівниками  служби пробації та управління соціального захисту населення Бахмацького району проведено робочу зустріч. Питання, яке було винесене до обговорення стосувалося визначення шляхів надання допомоги у соціальній адаптації засудженим після звільнення з місць позбавлення та обмеження волі.

Особливий акцент під час зустрічі учасниками зібрання було приділено проблемним питанням, що виникають під час реалізації затвердженого Порядку взаємодії установ виконання покарань, уповноважених органів з питань пробації та суб’єктів соціального патронажу під час підготовки до звільнення осіб, які відбувають покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк, та визначено шляхи їх вирішення.

Результатом зустрічі стала домовленість сторін про подальшу співпрацю в частині проведення спільних соціально-виховних заходів із клієнтами пробації та надання останнім соціальних послуг.