back

Допомога підобліковому в отриманні паспорта громадянина України

20 грудня 2019

          Відповідно до чинного законодавства кожен громадянин України зобов’язаний мати паспорт громадянина України. Так під час постановки на облік Бахмацького РС філії ДУ «Центр пробації» в Чернігівській області в ході проведення ознайомчої бесіди з підобліковим стало відомо про відсутність у нього паспорта громадянина України. При складанні індивідуального плану роботи з суб`єктом пробації однією з цілей було сприяння засудженому в отриманні ним паспорту громадянина України.                 

         20.12.2019 року завдяки налагодженій співпраці Бахмацького РС філії ДУ «Центр пробації» в Чернігівській області з Бахмацьким РС УДМС України в Чернігівській області та органами місцевого самоврядування  була надана консультативна та практична допомога для отримання паспорта громадянина України, який в подальшому знадобиться йому для офіційного працевлаштування, здійснення банківських операцій та інших важливих дій необхідних у соціумі.

          Працівниками Бахмацького РС філії ДУ «Центр пробації» в Чернігівській області постійно проводиться робота щодо виявлення та сприяння у вирішенні соціальних проблем осіб, перебуваючих на обліку.

Тетяна Мороз, старший інспектор Бахмацького РС