back

Щедрівники завітали до райдержадміністрації

13 січня 2020

Зимові свята – це завжди очікування святкової казки, дива, піднесений настрій. Це – новорічні вітання та щедрі побажання. Здавна у народі говорили: якщо на зимові свята в хаті колядують та щедрують - увесь рік буде щасливим та багатим.

Керуючись доброю українською традицією, з віншувальними щедрівками завітала 13 січня до райдержадміністрації чарівна малеча - вихованці дошкільних навчальних закладів «Берізка» та «Теремок». 

Щедрівники ретельно готувалися – вивчали щедрівки, побажання, пісні, створивши дійсно святковий настрій, посівали та бажали щастя у новому році. Весела юрба дітлахів вдягнута в гарний національний одяг та тематичні костюми, а їхні веселі  сценки нікого не залишили байдужим.

Завітали на гостини і посівальники-щедрувальники – вихованці дитячого фольклорного ансамблю «Сузір’я» Бахмацького будинку дитячої та юнацької творчості. Одягнені у вишиванки та костюми різдвяних героїв – Меланки та Кози, майстерно виконали цілу вервечку щедрівок, від яких на серці кожного, кому були адресовані піснеспіви, стало тепло і затишно.

Голова райдержадміністрації Тетяна Неділько подякувала за вітання, вручивши дітям подарунки, побажала щедрувальникам міцного здоров'я, щастя, втілення у життя всіх мрій та добробуту.

Відвідувачі залишили по собі відчуття свята і гарний настрій.

А про те, що завжди раді таким гостям – свідчать нащедровані солодощі.

Головний спеціаліст з інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації