back

Про надання пропозицій щодо присудження Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України

27 січня 2020

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 21 листопад 2007 року № 1333 «Про Премію Кабінетів Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України» (за змінами) інформуємо про можливість подання в термін до 01 березня 2020 року пропозиції щодо кандидатів на присудження Премії. Документи кандидатів мають бути оформлені в установленому порядку відповідно до п. 7 зазначеної постанови Кабінету Міністрів України та надіслані на поштову адресу: вул. Еспланадна 42, каб. 313а, м. Київ, 01601.

Просимо звернути увагу на те, що Премія присуджується за досягнення протягом 2019 року (при цьому можуть також враховуватися досягнення кандидата на присудження премії за попередні роки). Щороку присуджується до 20 Премій у розмірі 50 тис. гривень кожна. Премія не присуджується повторно, а також за досягнення, за які особи відзначені державними нагородами.

Додаткова інформація щодо організаційного, інформаційного та технічного забезпечення присудження Премії – за телефоном (044) 284-30-26 (відділ регіональної молодіжної політики та підтримки ініціатив молоді департаменту молодіжної політики).

Сектор сімї, молоді та спорту

райдержадміністрації