back

У Бахмацькому районному секторі пробації до Дня пам'яті героїв Крут проведено виховну годину із засудженими

28 січня 2020

З метою виховання у суб’єктів пробації поваги до історичного минулого українського народу та у зв'язку з 102-ю річницею героїчної загибелі юнаків у бою під Крутами 28.01.2020 року  за ініціативи старшого інспектора Бахмацького відділу пробації Тетяни Мороз за участю курсанту Ірини Барабаш, яка проходить навчальну та ознайомчу  практику в Бахмацькому віддлі пробації, було проведено виховну годину з нагоди Дня Пам’яті героїв Крут.

Під час заходу суб’єктам пробації, шляхом представлення презентації та перегляду відеоролику, було висвітлено героїчну і водночас трагічну сторінку української військової історії – бій під Крутами, що відбувся 29 січня 1918 року.

У ході історичного екскурсу підоблікові дізналися, що в цей день, назва невеликої станції Крути, що розташована на Чернігівщині уздовж лінії Бахмач-Київ, ознаменувала відлік нового духовного злету нації, який уже протягом століття є національним символом для десятків поколінь борців за волю та краще майбутнє України.

Наприкінці  заходу підобліковим було продекламовано поезію Павла Тичини «Пам'яті тридцяти».

По закінченню виховної години учасники підписали відповідні довідки про проведену виховну роботу, які долучені до особових справ суб’єктів пробації.

 

Тетяна Мороз, старший інспектор Бахмацького РС

філії ДУ «Центр пробації» в Чернігівській області