back

Участь у засіданні постійної комісії

14 лютого 2020

14 лютого начальник архівного відділу райдержадміністрації  Ірина Смаглюк взяла участь у засіданні постійної комісії районної ради з питань гуманітарної та соціальної сфери, на якій прозвітувала про стан виконання Програми розвитку архівної справи в районі на 2019 рік.

        Виступаюча зазначила, що архівним відділом районної державної адміністрації та комунальною установою Бахмацької районної ради «Об’єднаний трудовий архів»  вживались заходи щодо реалізації положень Програми розвитку архівної справи в районі на 2019 рік. У результаті проведеної роботи підвищено рівень  організації збереження документів, ведення архівних справ і діловодства,  використання документів Національного архівного фонду та документів ліквідованих установ, зміцнено матеріально-технічну базу архівів, поліпшено умови роботи працівників, оперативно задоволено потреби громадян щодо отримання ними необхідної інформації.

З метою виконання заходів Програми розвитку архівної справи в районі на 2019 рік архівним відділом районної державної адміністрації проводилась щомісячна оплата за обслуговування пожежної сигналізації, розміщеної у архівосховищі, придбано багатофункціональний пристрій BROTHER DCP-L2500D, 17 архівних коробів, 2 банки фарби, проведено перезарядку 3-х вогнегасників, здійснено заправку картриджа багатофункціонального пристрою.

На виконання заходів Програми архівним відділом районної державної адміністрації використано 10802 грн 00 коп.

Для виконання заходів Програми розвитку архівної справи в районі на 2019 рік комунальною установою Бахмацької районної ради «Об’єднаний трудовий архів»  передбачені кошти в сумі 309800 грн 00 коп. Проведено поточний ремонт другої половини архівосховища, відновлено покриття підлоги, закуплені 12 металевих стелажів, протяжність яких становить 44,16 пог. м. Для належного зберігання документів закуплені  50 штук архівних коробів, проведено перезарядку та технічну діагностику чотирьох вогнегасників. Додатково придбані ще два вуглекислотні вогнегасники в архівосховище та один порошковий у кабінет, де знаходиться технічне обладнання. Також був придбаний протипожежний інвентар (протигаз, знаки безпеки тощо). Усі заплановані кошти використані у повному обсязі на потреби установи.