back

Національно-патріотичний тренінг «Єдність і сила»

19 лютого 2020

З метою збільшення чисельності молоді, що готова до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України; підвищення рівня практичних знань та навиків у військовій справі учасників, підвищення рівня зацікавленості молоді у вступі до лав ЗСУ, з 28 лютого по 01 березня 2020 року громадська організація «Сіверська Січ», за підтримки Департаменту сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації, проводить у м. Чернігові захід «Національно-патріотичний тренінг «Єдність і сила».

Захід проводиться першочергово для бажаючих стати керівниками гуртків національно та військово-патріотичного виховання. Учасники отримають теоретичні та практичні знання з організації гуртків, проведення навчальних занять та заходів для учасників гуртків.

До участі в Національно-патріотичному тренінгу «Єдність і сила» запрошуємо освітян, громадських активістів, учасників АТО/ООС, людей з активною громадською позицією віком від 18 до 35 років.

Забезпечення харчуванням учасників здійснюватиметься за рахунок організаторів.

Детальніша інформація про захід за тел. (097) 868 33 01 – Євген Приходько (ГО «Сіверська Січ»), тел. 77-44-48 – Департамент сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації.

 

Сектор сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації