back

Розпочато голосування за проєкти «Всеукраїнського громадського бюджету» Чернігівської області

15 квітня 2020

В області триває конкурс проєктів «Всеукраїнського громадського бюджету» Чернігівської області, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

До голосування на платформі https://vgb-chernihiv-budget.e-dem.in.ua/#/  допущено усі 9 проєктів, поданих на конкурс, а саме:

  1. Капітальний ремонт приміщення навчально-виховного комплексу " Дзвіночок " в м. Новгород-Сіверський Чернігівської області
  2.  «Будівництво майданчику для екстремальних видів спорту біля міського стадіону «Спартак» (місто Ніжин, вул. Воздвиженська 29-Б)»
  3.  «Будівництво футбольного поля та футбольного поля зі штучним покриттям у  м. Бобровиця»
  4.  «Реконструкція існуючої будівлі кінотеатру під центр дитячої та юнацької творчості по вул. Троїцька, 5 в м. Городня Чернігівської області»
  5.  «Реконструкція оздоровчого табору в с. Вертіївка Ніжинського району Чернігівської області»
  6.  «Реставрація пам’ятки архітектури місцевого значення «Чернігівська жіноча гімназія» (Чернігівський обласний художній музей імені Григорія Галагана) з пристосуванням частини приміщення першого та другого поверхів для розміщення комунального неприбуткового підприємства «Чернігівська регіональна агенція розвитку та промоції туризму» за адресою: місто Чернігів, вул. Музейна, 6»
  7.  «Впровадження сучасного комплексного рентгендіагностичного обстеження дитячого населення в м. Прилуки Чернігівської області»
  8.  «Мистецький десант» (придбання автобусу з підйомником для відділу культури і туризму Сновської ОТГ)»
  9.  «Покращення матеріально-технічної бази позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Деснянка» Куликівської селищної ради з метою створення комфортного середовища для оздоровлення та відпочинку дітей»

 

Голосування за проєкти відбуватиметься на платформі https://vgb-chernihiv-budget.e-dem.in.ua/#/, за допомогою електронного сервісу у режимі онлайн після реєстрації та авторизації голосуючого у будь-який зручний спосіб, що підтримується системою, в період з 14 по 28 квітня п.р. (включно).

Інструкція