back

Робоча зустріч з начальником сектору превенції Бахмацького відділу поліції

29 травня 2020

         29 травня  2020 року  відбулась робоча зустріч начальника Бахмацького РС філії ДУ «Центр пробації» в Чернігівській області Анни Горбач з  начальником сектору превенції Бахмацького ВП ГУНП Чернігівської області Володимиром Самозвоном.

         Мета зустрічі: підведення підсумків співпраці за 5 місяців поточного року. Під час зустрічі  до Бахмацького ВП ГУНП було надано оновлені списки засуджених та звільнених від відбування покарання з випробуванням  осіб, які перебувають на обліку в секторі пробації, з метою вчасного реагування на вчинення підобліковими адміністративних правопорушень. Також було наголошено, що згідно ст.166 КВК України – однією з підстав для скасування звільнення від відбування покарання з випробуванням є систематичне притягнення до адміністративної відповідальності засуджених осіб, тобто вчинення такими особами трьох і більше адміністративних правопорушень, що потягли за собою адміністративні стягнення та свідчать про небажання стати на шлях виправлення,   протягом іспитового строку.

       В ході зустрічі було вирішено: начальнику сектору превенції Бахмацького ВП ГУНП провести роботу з підпорядкованими працівниками, з метою вчасного інформування сектору пробації про вчинення підобліковими особами адміністративних правопорушень, що потягли за собою адміністративні стягнення. Працівникам сектору пробації щомісячно надавати списки осіб, які перебувають на обліку та проводити щоквартальні звірки з Бахмацьким ВП ГУНП,  з метою здійснення контролю за поведінкою підоблікових осіб.

 

Анна Горбач, начальник Бахмацького РС