back

Проведення національно-патріотичного форуму «Сіверська брама»

13 липня 2020

На виконання обласної цільової Програми з національно-патріотичного виховання на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням Чернігівської обласної ради від 23.02.2017 №10-8/VІІ Департамент сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації у співпраці з Чернігівським обласним молодіжним центром проводитимуть з 29 по 31 липня 2020 року в смт Седнів Чернігівського району Чернігівської області, на базі дитячого закладу «Дивосвіт», національно-патріотичний форум «Сіверська брама».

Метою форуму є налагодження конструктивної взаємодії між інститутами громадянського суспільства у сфері поширення, впровадження та популяризації національно-патріотичного виховання в Чернігівській області (орієнтовна програма заходу додається).

До участі в заході запрошуються представники структурних підрозділів з питань молоді та спорту районних державних адміністрацій, об’єднаних територіальних громад, інститутів громадянського суспільства, які працюють в сфері національно-патріотичного виховання.

У зв’язку з продовженням карантину в Україні до 31 липня 2020 року (постанова Кабінет Міністрів України від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» зі змінами від 22.06.2020) передбачається обмежена кількість учасників у заході, тому просимо зареєструватися для участі за посиланням https://cutt.ly/opqy8gR до 20 липня 2020 року.

Відібраних учасників буде повідомлено особисто за вказаними даними під час реєстрації.

Додатково інформуємо, що проживання, харчування та відшкодування проїзду учасників до міста Чернігова і в зворотному напрямку забезпечуються організаторами заходу.

З собою мати комплект постільної білизни або спальник, каремат, зручне взуття, засоби від комарів та засоби індивідуального захисту (маски або респіратори, рукавички, індивідуальні антисептичні засоби).

Контактні особи: Любов Ярошик, головний спеціаліст відділу з питань молоді та організації оздоровлення дітей Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації – тел. 0960936531, 0667097185; Анастасія Горшкова, начальник відділу національно-патріотичного виховання Чернігівського обласного молодіжного центру – тел. 0937065604.

 

Світлана Діденко, головний спеціаліст відділу культури,

сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації