back

Компенсація вартості одноразової натуральної допомоги "пакунок малюка"

16 вересня 2020

       Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29.07.2020 року № 744 “Деякі питання реалізації пілотного проєкту з монетизації одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка”, запроваджено з 1 вересня 2020 року надання замість одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка” цільової грошової компенсаційної виплати в розмірі 5 тис. грн.

      Виплата грошової компенсації на дітей, які народилися у 2020 році, проводиться після надання в повному обсязі натуральної допомоги “пакунок малюка”, та виплачується у грошовій безготівковій формі шляхом перерахування коштів на спеціальний рахунок отримувача, відкритий в акціонерному товаристві комерційний банк “ПриватБанк”, на підставі укладеного між Мінсоцполітики та банком договору про взаємодію.

      Батькам (опікунам, патронатним вихователям, прийомним батькам, батькам-вихователям) дитини, які не отримали ”пакунок малюка”, надається право звернутися за грошовою компенсацією впродовж 12 місяців з дня народження дитини та самостійно протягом  року витратити кошти виключно для придбання одягу, взуття, засобів гігієни та догляду, текстилю, іграшок дитині.

      Продаж  дитячих товарів та товарів для породіль за спеціальною соціальною карткою забезпечуватимуть заклади роздрібної торгівлі, які долучились до договору про реалізацію проєкту з монетизації допомоги “пакунок малюка”, підписали додаткову угоду з Мінсоцполітики про приєднання до договору та внесені до Реєстру учасників проєкту.

      Для призначення компенсації отримувач подає заяву за формою із зазначенням реквізитів спеціального рахунка, копію свідоцтва про народження дитини, копію документа, що посвідчує особу, копію документа про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків, довідку з пологового будинку про неотримання одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка”.

      Детальну інформацію стосовно призначення всіх видів державних соціальних допомог можна отримати в управлінні соціального захисту населення Бахмацької райдержадміністрації за телефоном “гарячої лінії” (04635)2-17-98.

 

Управління соціального захисту населення

райдержадміністрації