back

…Як весняні води могутнього Дніпра, лине, вічно живе в народі, слово Великого Кобзаря…

09 березня 2020

…Щовесни, коли тануть сніги

І на рясті просяє веселка,

Повні сил і живої снаги

Ми вшановуєм пам'ять Шевченка…

9 березня минає 206-та річниця від дня народження Великого Кобзаря - це подія, яку важко переоцінити, бо для нас і для всього світу Шевченко – це Україна, а Україна – перед усім це Шевченко.

Сьогодні голова райдержадміністрації Тетяна Неділько, голова районної ради Микола Іванюк, Бахмацький міський голова Павло Шимко та небайдужа громадськість Бахмаччини забралася вшанувати пам'ять Тарасу Шевченку.

- Для нас, українців, у житті, у праці, в боротьбі повинні стати кредом життя невмирущі запальні та благальні звертання, ніжні та лагідні слова нашого Кобзаря зі сторінок його безсмертних творів, а його нелегкий життєвий і сповнений енергії творчий шлях – прикладом служіння народу. Пам'ять про нашого народного поета повинна бути святинею. Священним обов'язком кожного з нас, хто дорожить своєю національною честю, своєю гідністю, своїм добрим ім'ям, – вічно шанувати цю пам'ять, - зазначила очільниця району.

Урочистий молебень провів настоятель Свято-Успенської парафії Чернігівської єпархії ПЦУ ієрей Володимир Павлина.

У виконанні учениць районної школи мистецтв імені Андрія Розумовського звучали композиція «Віночок українських народних пісень» та пісня на слова Великого Кобзаря «Тече вода із-за гаю».

Присутні вшанували пам'ять Тараса Шевченка та патріотів України всіх часів, котрі вірою та правдою служили її інтересам, захищали від ворогів та клали за неї на вівтар найдорожче – своє життя, покладанням квітів до пам’ятника.

Урочистий мітинг розпочався та завершився виконанням Державного Гімну України.

 

Головний спеціаліст з інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації