back

Живи, Кобзарю, в пам'яті людській

10 березня 2020

Нещодавно, з нагоди вшанування пам’яті українського поета, письменника, художника, громадського та політичного діяча, етнографа, фольклориста Тараса Григоровича Шевченка проведено конкурс відеопоезії «Живи, Кобзарю, в пам'яті людській!».

До участі запрошувалися юні книго мани, читали вірш або уривок з вірша Великого Кобзаря «у кадрі».

Конкурс проводився з метою популяризація творчої спадщини Тараса Шевченка і дитячого читання зокрема, збільшення україномовного контенту у соціальних мережах.

Вибір переможців-читців здійснювався за найбільшою кількістю «вподобайок» під відеороликом у соціальній мережі Facebook, за умови виконання всіх умов конкурсу та за рішенням журі.

Водночас журі враховувало відповідність темі, креативний підхід, формат подачі та загальне враження від відеоролика.

Відтак, у номінації «Наймолодший учасник» перемогу здобув Олександр Комашинський, у номінації «Оригінальність декламації» - Вероніка Кантур, у номінації «Акторська майстерність» - Анна Панченко та Анастасія Комашинська, у номінації «Патріотичний запал» - Вероніка Богойко, у номінації «Творчий задум» - Анна Передерій та Данило Шаклєєв. Гран-прі отримує Поліна Пилипенко.

Як годиться, переможців вітали голова райдержадміністрації Тетяна Неділько та голова районної ради Микола Іванюк, які вручили тематичні подарунки – книжку «Кобзар» Тараса Шевченка, що відкриває, як зазначав Іван Франко, перед людьми новий світ поезії, вибухає, мов джерело чистої холодної води, та картини для розфарбовування за номерами, так як Кобзар займався не тільки літературною творчістю, але й любив малювати.

- Хочеться вірити, що ім'я поета та його творчість будуть живим вогником жевріти у серцях наших дітей. Тож я вітаю переможців конкурсу, бажаю вам нових перемог та творчого злету, - зазначила очільниця району.

Головний спеціаліст з інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації