back

СЛУЖБА 101 ІНФОРМУЄ!

25 листопада 2020

      З початку поточного року на території району було зареєстровано 14 випадків виявлення вибухонебезпечних предметів часів Другої світової війни.

       ПАМ’ЯТКА ПРИ ВИЯВЛЕННІ ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНИХ ПРЕДМЕТІВ!

      При виявленні вибухонебезпечних предметів ні в якому разі не чіпайте їх руками, а тим більше не намагайтеся їх знешкодити. За допомогою палиць, мотузки та яскравої тканини зробіть огородження цього місця, де знайдений предмет. Не допускайте до нього людей, а тим більше дітей. Припиніть будь-які роботи поблизу небезпечного місця. Про свою знахідку повідомте службу порятунку 101, поліцію 102.

Рятувальники району

закликають громадян дотримуватись

правил пожежної безпеки у побуті!

      Бахмацький районний відділ У ДСНС України у Чернігівській області вкотре інформує, що взимку виникає велика кількість пожеж та трагічних випадків на них через порушення правил пожежної безпеки при експлуатації приладів опалення, електрообігрівачів. У зв'язку з цим, рятувальники нагадують - слідкуйте за справністю печей і димарів. Перевіряйте, щоб вони не мали тріщин. Не розташовуйте ближче метра від приладів опалення та електрообігрівачів спалимі речі. Пам'ятайте, що залишені без нагляду розпалені печі, котли та включені  електрообігрівачі призводять до пожежі.

 

Бахмацький РВ УДСНС України у Чернігівській області