back

Звертаємо увагу!

18 січня 2021

      Бахмацька районна державна адміністрація згідно з  розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 року № 1635-р «Про реорганізацію та утворення районних державних адміністрацій» реорганізується шляхом приєднання до Ніжинської районної державної адміністрації, розташованої в адміністративному центрі Ніжинського району, який утворений постановою Верховної Ради України від 17 липня 2020 року № 807-IX «Про утворення та ліквідацію районів».

     Відповідно до розпорядження в. о. голови Чернігівської обласної державної адміністрації від 14 січня 2021 року № 5 «Про реорганізацію Бахмацької районної державної адміністрації» утворено комісію з реорганізації юридичної особи – Бахмацької районної державної адміністрації.

     15 січня внесено рішення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань щодо припинення юридичної особи - Бахмацької районної державної адміністрації в результаті реорганізації шляхом приєднання до Ніжинської районної державної адміністрації.