back

Під головуванням Прем’єр-міністра України відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань ТЕБ та НС

29 січня 2021

      Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на позачерговому засіданні, що відбулося під головуванням Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля 29 січня, обговорила та ухвалила низку рішень.

      Зокрема, враховуючи доповідь заступника Міністра охорони здоров’я – головного державного санітарного лікаря України Віктора Ляшка, Державна комісія затвердила План заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на 2021 рік. Даний План Міністерство охорони здоров’я за дорученням Глави Уряду має подати у встановленому порядку на розгляд Кабінету Міністрів. 

     Також Держкомісія затвердила Календарний план вакцинації, який стартує в Україні, як наголосив Прем’єр-міністр, у лютому. 

     МОЗ разом із МКІП мають забезпечити інформаційно-роз’яснювальну кампанію серед населення щодо проведення добровільної вакцинації проти COVID-19 в 2021-2022 роках.

     Крім того, під час засідання Комісії було заслухано доповіді керівників ДСНС, Укравтодору, Нацполіції, Одеської та Миколаївської областей щодо дій центральних і місцевих органів влади з мінімізації наслідків погодних умов з 27 січня. Було наголошено, що ситуація – під контролем, а фахівців, техніки та палива достатньо для забезпечення ліквідації наслідків негоди. 

     Прем’єр-міністр Денис Шмигаль доручив Укравтодору разом із місцевими органами виконавчої влади опрацювати питання щодо облаштування доріг загального користування державного значення майданчиками для зупинки та відстою вантажного транспорту, а про результати поінформувати Кабінет Міністрів до 10 лютого 2021 року.

     Крім того, Глава Уряду доручив місцевим органам виконавчої влади разом із Мінсоцполітики, Міненерго, Національною поліцією, ДСНС, Укравтодором із залученням органів місцевого самоврядування вжити заходів щодо відновлення та забезпечення сталого функціонування систем електро-, тепло- та газопостачання населених пунктів, звернувши особливу увагу на забезпечення першочергових потреб незахищених верств населення. 

     Прем’єр-міністр наголосив, що ситуацію контролювати потрібно до повної ліквідації наслідків негоди.

Під головуванням Прем’єр-міністра України відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань ТЕБ та НС

Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України