back

«Гостини у тітоньки Дарини»

04 січня 2013

«Гостини у тітоньки Дарини» - театралізована ігрова новорічна програма для дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та дітей з малозабезпечених сімей, за сприяння Бахмацької міської ради пройшла 26 грудня 2012 року в районному Будинку культури.

До себе на гостини тітонька Дарина запрошувала різноманітних казкових персонажів. Лікарка Пігулкина завітала до дітей з веселою та рухливою зарядкою, щоб діти росли здоровими. Кіт Базиліо та Лисиця Аліса завітали на свято щоб знайти багато грошей, та господиня висміяла їх жадібність і вони миттєво виправдалися і почали грати у ігри з дітьми.

Пізніше на свято завітала і Попелюшка, яка принесла для дітей в дарунок новорічні загадки.

А Баба Яга на святі грала здебільшого веселу роль, а ніж негативну. В продовж усього свята Дарині допомагали клоунеси Сміхотунка і Веселунка.

Під кінець свята з’явилися Дід Мороз і Снігуронька, вони привітали усіх присутніх з Новим роком та водили з дітлахами хороводи навколо ялинки. Свято проходило у теплій і дружній атмосфері.

Також ця новорічна програма була проведена для дітей працівників залізничних організацій : КМС-285, станції Бахмач, ШЧ-8.