back

Зиму проводжали, весну зустрічали

20 березня 2013

17 березня в селі Пісках відбулося театралізоване дійство «Зиму проводжаємо – весну зустрічаємо». Глядачі мали можливість не тільки насолоджуватися молочними виробами, млинцями, варениками, придбати лотерею, позмагатися на спритність біля масляничного стовпа, пограти біля дерева ласощів, а й послухати виступ учасників народного аматорського фольклорно-обрядового ансамблю «Берегиня», який показав обряд «Коляди», помилуватися його виконанням народних обрядових пісень весняного циклу.

На святі були присутні казкові персонажі: «Масляна», «Зима зі Сніговиком», «Весна» у супроводі дівчат, що закликали Зиму проводжати і Весну зустрічати.У гумористичних образах з кінофільму «Весілля в Малинівці» у масовому дійстві взяли участь гості з Борзнянського району гурт «Смоляни».

Свою музичну творчість та гарний настрій глядачам дарували працівники районного БК. На завершення свята було продемонстровано вправну їзду коней місцевого ПСП «Пісківське», директор якого Колоша В.П. виступив спонсором всього театралізованого дійства. Під звуки фанфар та зі словами «Прощай зима – приходь весна – красна» було спалено опудало Зими.