back

Про залучення спеціалістів до конкурсного відбору на перепідготовку у вищих навчальних закладах

07 травня 2014

Доводимо до відома інформацію, що у рамках Програми заходів з перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва “Українська ініціатива”, Секретаріат Міжвідомчого центру з організації перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва (МЦПК) Міністерства економічного розвитку і торгівлі України запрошує менеджерів підприємств прийняти участь у конкурсному відборі на навчання в Інституті вищої кваліфікації Київського національного торговельно-економічного університету за напрямами „Економіка і підприємництво” та „Менеджмент і адміністрування”.

Навчання відбуватиметься за кошти Державного бюджету України. Тривалість Програми – 10 місяців, форма навчання – денно-заочна (модульна). Після закінчення видається диплом спеціаліста про перепідготовку встановленого державного зразка. Навчальний процес за Програмою планується розпочати у вересні - жовтні поточного року.

З умовами прийому та вимогами до кандидатів, зразками форм для заповнення on-лайн можна ознайомитись на веб-сайтах: www.ukrini.org.ua, www.me. gov.ua.

Термін подання кандидатур до відділу економічного розвитку райдержадміністрації (м. Бахмач, вул. Першотравнева, 36, 3-й поверх) – до 30 травня 2014 року.

Телефони для довідок - 3-31-12.